KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11796314
nr 1179 6314
Gouache
Oidentifierad konstnär, Tidigt 1900-tal, 29x22
Utrop:
300 kr
måndag 23 april 2018
kl 18:56:48
Gouache